1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yerin666, Lipiec 7, 2012.

1. Yerin666

Yerin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem otoz skonczyl mi sie gold na miesiac ten darmowy i mam 5 kodow na 48h, 1 kod wykorzystalem wszystko ok jak wykorzystalem wczoraj drugi to dzialalo wszystko ok az naszla noc, po tym czasie po zalogowaniu na xbox live pisze ze nie mam dostepu do xbox live ze moje konto nie ma golda, wchodze w zakladke konto i tam mam 2 dni okres probny co zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    To jest temat o xboxie nr 1. A triale nie działają bo M$ coś kombinuje. Narazie nie wklepuj trali bo to nic nie da, nie kupuj narazie golda, poczekaj do poniedziałku.

4. mlb.142

mlb.142 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, ja mam problem innego typu, mam dwa profile na xbox, gram we fife 12 na live, na obydwoch profilach mam wpisane kody 48h, na jedynm profilu moge grac przez live a na drugim jak chce wlaczyc grac wyskakuje mi " twoj profil nie ma uprawnien do korzystatnia z tej funkcji", czy ktos wie o co chodzi?

5. damianspes

damianspes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn. że trial Ci na tym koncie nie działa, niestety

6. mlb.142

mlb.142 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rozumiem tylko zalozylem kolejne dwa nowe konta i to samo, caly czas dziala na tym jednym koncie, a na poczatku jak zaczalem grac w live dzialalo mi na obydwoch kontach....

Wczytywanie...

Poleć forum