1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XBox One i uruchamianiem gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skiper296, Luty 22, 2016.

1. Skiper296

Skiper296 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ,
    otóż kupiłem jakiś czas temu gta v i need for speed 2015, a także dwie gierki które już przeszedłem , w wersji cyfrowej ale kod, i po ostatniej aktualizacji konsoli przestały działać :( znaczy wyskakuje informacja że mam włożyć płytę itp. , raz już miałem taki problem ale po wylogowaniu się i zalogowaniu na moje konto gry zaczęły działać a teraz nic, może to wina że należę do previev dashbord ? Nie mam pojęcia co mam robić, może ktoś z was ma pomysł ? dodam że kody niestety gdzieś zadziałem :( albo wyrzuciłem nie pamiętam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jakie gry nie działają? NFS i GTA? Możliwe że były kupione na tych kontach z kradzionej karty kredytowej i MS je wycofał.

4. Skiper296

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak nie działają dokładnie te gry, nie mam pojęcia, kupowałem je poprzez moją kartę kredytową ale nie z strony MS

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Allegro i to były konta z grami?

6. Skiper296

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie powinienem tego pisać ale szczerze tak :( ale te droższe z możliwością ustawienia konta jako domowe , ale też możliwość grania na własnym koncie. Koleś miał same pozytywy i założoną stronę.

7. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    No i masz kupowanie nielegalnie gier.
    Co opłacało się?

G2

8. -=SETH=-

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry zniknęły bo kupione na lewo były i nic z tym nie zrobisz... Masz nauczkę.

9. Skiper296

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na początku opłacało się , teraz twierdzę że nie :( ale niestety gry jeszcze mega drogie jak dla mnie , szczególnie gta 5

10. Skiper296

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorry może głupie pytanie zadaje ale się nie zbyt znam na tych grach jak mogły zniknąć jeśli je mam na koncie swoim ? a tamto konto usunąłem

11. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Gry jak kupiłeś za legalne zdrapki mi nie powinny zniknąć jak kupiłeś konto np z allegro na którym były gry to niestety gry jak najbardziej przestaną działać gdyż są to gry kupione za kradzione karty kredytowe ms co jakiś czas robi rozliczenie i gdy idą w nie pamięć mimo tego że odpaliłem je ze swojego konta a tamto usunoles

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

12. Skiper296

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra nie ważne , dzięki za odpowiedź , temat do zamknięcia :)

13. bobasxx

bobasxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Ciesz się że nie dostałeś bana na konsolę, bo czytałem że taka opcja też wchodzi w grę.

14. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz to poleciałeś nikt jeszcze bana nie dostał za granie na takich kontach.

15. bobasxx

bobasxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wlkp
    Z akcentem na "jeszcze". Nie pisałem że powinien dostać, tylko że MS ma taką możliwość.

Wczytywanie...

Poleć forum