1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox one! POMOCY!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norberth8, Wrzesień 24, 2014.

1. norberth8

norberth8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mianowicie mam taki problem, że: kupiłem xbox'a one i zapodałem 14 dniowy trial kod. Gralem w fife 14, demo 15 i ogladalem na Youtubie.

Po wygasnieciu kodu kiedy odpalam YouTube wyskoczylo mi ze już nie mogę ogladac bo nie mam konta gold etc... kupiłem tygodniowy kod ale teraz kiedy odpalam fife 14 lub YouTube to przy wczytuwaniu i gry i odtwarzacza po prostu się zawiesza... niby mogę wyjść do menu itp. ale gra się wczytuje i wczytuje i nic... sciagnalem demo forza 5 i tez przy wczytywaniu nic się nie dziele... filmik leci i jest napis żeby czekac bo trwa wczytywanie no ale to trwa wieczność... naprawdę nie wiem o co chodzi... tak samo nie mogę nic odinstalować... klikam odinstaluj ale nic się nie dzieje... jedynie fifa 15 demo działa. Serio patologia nie wiem co robic. Mam nadzieje ze ktoś rozumie problem i będzie umial pomoc. dzięki bardzo. 3majcie się!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Serwis m$

4. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Próbowałeś z jakiegoś silver konta odpalać?
    Ewidentnie jest tu coś nie tak po stronie autha live.

^up, nie strasz kolegi

Wczytywanie...

Poleć forum