problem z xbox360 aktualizacji dasha dasha

MAtias

Świeżak
Świeżak
Witam, mianowicie konsole mam od roku i jako ze jestem laikiem nic w niej od kupna nie aktualizowałem, aż do dzisiaj, zaktualizowałem dash do 16202 z uzyciem jrunnera według poradnika z tego forum, po aktualizacji xell działa, nxe działa, ale freestyledash nie działa (aktualizowałem w związku z premierą GTA V) nie wiem co się dzieje konsola slim 250 gb po aktualizacji dasha wylaczylem konsole i od tamtej pory nie dziala freestyle dash, w ustawieniach mialem wlaczona opcje aktualizacji dashlaunch, boje sie robic cokolwiek bez waszej pomocy zeby nie popsuć całkowicie :<
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Zainstaluj Dashlauncha 3.07/3.08/3.09
 

MAtias

Świeżak
Świeżak
jak odpalic instalacje z poziomu xella ?
 

MAtias

Świeżak
Świeżak
sciagnalem ta paczke eslord 1 wrzucilem na pena i przez xella nie idzie
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Przez jakiego xella ? Co Ty w ogóle chcesz instalować przez xella bo nie ogarniam.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Uruchamia ci sie dashboard ?? gdzie masz wgranego FSD??
 

MAtias

Świeżak
Świeżak
napisalem ze nxe mi sie uruchamia i xell ale freestyle dash nie idzie, w nxe jak nacisne na padzie srodkowy x i y nie wchodzi do freestyle dasha
 

MAtias

Świeżak
Świeżak
to jak mam to zainstalowac ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
W poradniku do którego podałem Ci link jest wszystko dokładnie opisane wraz ze zdjęciami. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie wiem jak Ci to inaczej wytłumaczyć.
 

MAtias

Świeżak
Świeżak
tylko jak mam zainstalować z poziomu nxe ? wrzuciłem xexmenu za pomoca xtafgui ale konsola pozniej w ogóle nie widzi xex w pamieci masowej
 

Do góry Bottom