Problem z xboxem 360

Makesan

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem coś mi się stało z xboxem ponieważ kiedyś było wszystko dobrze to tak gdy xbox nie chodzi przez dłuższy czas i gdy go włączam wkładam płytę to albo mi wyskakuję Otwórz napęd (tak jakoś 4x) i gdy mi gra wejdzie wyskakuje komunikat (przeczyść płytę miękką sciereczką uruchom ponownie konsole)
I nie wiem od czego to jest może mi pomożecie a właśnie jeszcze coś gdy gra nie wchodzi to wyjmuje płytę puknę go (2-3 razy) i gra wchodzi (nie zawsze)

I prosił bym o pomoc w tej sprawię bo nie wiem co zrobić :(
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Skalibruj laser albo daj komuś by to zrobił. Zapewne laser już jest słaby i może da się go podkręcić. Ja tak miałem że potrafił łapać dopiero za 20stym razem.
 

Makesan

Świeżak
Świeżak
Rozkręciłem napęd i obok lasera mam 2 śrubki kręcę nimi i kręcę ale to nic nie pomaga czyli wywnioskowałem że to jest coś takiego jak nastroić gitarę tak?

Trzeba to wyczuć lub może jest tam jakiś punkt jak by ktoś wiedział proszę się zgłosić

@Up

I gdy miałeś ten problem co ja co zrobiłeś?
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
nie nie nie kreć na wyczucie bo całkiem "udupisz" laser, musisz go wregulować za pomocą miernika

podzukaj tutoriala na forum to nie boli
 

Makesan

Świeżak
Świeżak
A można wiedzieć z kont wsiąść ten miernik?
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj na forum tematu tam wszystko pisze
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz przerobionego to nagrywaj na verbatimach 2,4x.
Jak tak robisz,to skalibruj laser,ale za pomoca miernika bo tak jak napisał nowicjusz tylko go "udupisz"..
 

Makesan

Świeżak
Świeżak
Wy wszyscy piszecie że za pomocą "miernika" tylko ja nie wiem z kont wsiąść ten miernik... Jak by ktoś powiedział było by o wiele łatwiej.
 

Makesan

Świeżak
Świeżak
Refresh!!!
 

Do góry Bottom