1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xboxem, kod 0001 i 0003

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pixsi, Kwiecień 22, 2010.

1. pixsi

pixsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem ze swoja konsola. Najpierw wyswetlal mi sie standarodwy blad 3 ROD wiec posmarowalem na nowo pod GPU i CPU. Jednak po tym zabiegu, gdy podłączyłem konsole wyskoczył mi blad 0003 (problem z zasilaniem GPU lub CPU jak dobrze pamietam). Rozkrecilem wszystko jeszcze raz, poskręcałem i potem zaczął wyskakiwać kod bledu 0001 a 0003 juz nie. Chciałem sprawdzić na innym zasilaczu, ale niestety nikt w okolicy xboxa nie ma, a w sklepie z nowym sprzęte okazało się, ze wtyczki od zasilania sa troche inne, i o ile wtyczka mojego zasilacza pasowal by do nowego xboxa, o tyle z tego nowego nie pasuje mi do mojej konsoli, a niestety facet w sklepie bal sie odpalać nowa konsole za moim zasilaczu, czemu sie w sumie nie dziwie. Wiec mam pytanie. Co mam zrobic, czy da sie jakos obyc bez serwisu i czy ewetualnie moge wylamac to malenkie gowno w swojej konsoli zeby mi wszedl zasilacz z nowej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdz jakie napecie daje zasilacz i masz jak pomierzyć na plycie jak wyglada sprawa z zasilaniem ?

Wczytywanie...

Poleć forum