1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Xbox'em. Pomocy!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eklahciM, Luty 15, 2014.

1. eklahciM

eklahciM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam! Od jakiegos czasu mój xbox 360 (pierwsza generacja niestety) przestał czytać plyty, ale nie jest to spowodowane kurzem na laserze bo juz probowałem czyścić, a i nie jest to typowy problem "Otwórz napęd".Otóż gdy próbuje odczytać jaką kolwiek grę to xbox dziwnie chodzi coś a'la kasa sklepowa :D i po dłuższym oczekiwaniu wyskakuje komunikat o kodzie błędu 03 80 00. Próbowałem rozwiązać ten problem tak jak radzą na forum, ale żadne z tych rozwiązań nie działa. Chciałbym zebyscie powiedzieli czy wystarczy pożądne czyszczenie z kurzu czy musze wymieniać laser albo napęd.

Z góry dziędki :D

EDIT
    I jak sprawdzić jaki mam napęd? wygląda on tak, że od górysa jaieś małe napisy na żółtym prostokącie. Czy to jest ten hitachi?

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum