1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox'em pomocy!!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez milka3891, Maj 6, 2008.

1. milka3891

milka3891 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie dostamłem x miał 3 diody, z serwisu , podłaczylem go i......... włacza sie ale nie ma obrazu ani tych charakterystcznych diod jak pojawia sie na tv, chodzi mi tu o te na x przejscie z 1 do 4 diody napewno wiecie o co mi chodzi. tylko znak power sie swieci na zieolono. pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. basa

basa Guest

Odp: Problem z xbox'em pomocy!!!!

to co to za serwis co nie sprawdzil konsoli po naprawie 3rod , zareklamuj naprawe i zanies im spowrotem , chyba niczego nie wyczarujemy zeby ci pomóc.

4. milka3891

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

zadzwonie do nich i sie zapytam o co chodzi a tak sie juz cieszylem...................

5. Piri001

Piri001 Guest

A jest dzwiek ? Jezeli jest dzwiek a nie ma obrazu to spieprzyli ci panowie czip skalujacy

6. milka3891

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzwonilem do innego serwisu i własnie o ten dzwiek sie pytali , ale z takim przypadkiem sie nie spotkali ze nie ma dzwieku i obrazu, bylem u kolegi i u niego to samo myslalem ze to kable i nic :mad: mam go wyslac z powrotem i znowu bede czekal 3 tyg...... mam pecha jak h......... :'(

7. Piri001

Piri001 Guest

A znak power sie swieci czy mryga ?

8. milka3891

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

tylko sie świeci i jak przycisne sync na konsoli to szuka pada ale i tal go nie moze znalesc

Wczytywanie...

Poleć forum