1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xboxem prosze o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DarmoweMacanko, Sierpień 25, 2014.

1. DarmoweMacanko

DarmoweMacanko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Witam mam mianowicie problemik z moja czarnulka a raczej z zasilaczem do niego, ostatnio głosno zaczął pracować oczywiście wybrałem się do znanego mi elektronika w celu diagnozy który rozebrał zasilacz i stwierdził ze w najbliższym czasie wiatraczek się zatrze i zakończy swój żywot i przy grze metro tak się własnie chyba stało konsola naglę sie wyłączyła. Kontrolka od zasilacza świeciła na czerwono odczekałem moment podłaczyłem konsola zaskoczyła świeciła się zielona lampka ale wiatraczka juz nie było słychac w zasilaczu. Teraz pytanie moje jest takie czy mogę smiało grać mimo ze wiatrak w zasilaczu padł? Czy po prostu jak zasilacz sie nagrzeje to konsola się wyłączy? Nie wiem czy moge przez to uszkodzić konsole coś spalić? Nie mam kasy akurat na inny zasilacz wiec pytanie czy konsole odstawić i poczekac na inny czy moge jeszcze na tym coś stworzyć? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Toć to da się naprawić znajomy powinien ogarnąć prosto jest nasmarować ten wentylator... Graj aż zasilacz padnie na amen:)

Wczytywanie...

Poleć forum