1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xboxem - wyrzuca z gier do menu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kasan1512, Listopad 21, 2015.

1. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Niedawno kupiłem sobie używanego xbox one (ale ze sklepu - gwarancją 6 m-cy) i mam problem. Wykupiłem abonament EA ACCESS, ściągnąłem kilka gier i z każdej wywala mnie po minucie, góra kilku. W zasadzie nie idzie w nic po grać. Wywala mnie z B4, Fify 15 i NFS Rivals, więc to nie jest problem jednej gry.
    Aktualizacja systemu nic nie pomogła, twardy reset też nic nie daje. Usunąłem nawet konto i ściągnąłem ponownie i nic.
    Jest jakieś uniwersalne rozwiązanie tego problemu czy raczej muszę korzystać już z gwarancji...?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    EA ma ostatnio problemy z serwerami, więc pewnie to jest skutkiem ;)

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pani wyżej pewnie ma racje; a gry NIE z EA access dzialaja ok?

5. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ludzie... pewnie macie rację, bo odłączyłem neta (kabel i Wifi) i wygląda, że działa. Gier nie od EA nie mam na razie, więc trudno powiedzieć...
    Swoją drogą jaka głupota, że grając off-line na konsoli zewnętrzny serwer, z którego nie korzystam mnie wywala z gry...
    Dzięki za pomoc, sam bym się nie domyślił (a jestem zaawansowanym użytkownikiem, można by powiedzieć).

6. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety, raczej konsola pada, bo na demie Forzy zwicha, na demie Lego też zwiecha (aż do resetu konsoli). Z reszty gier też wywala, tylko po trochę dłuższym czasie.

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tez tak mialem dysk mi zdechl .

8. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z obowiązku (i może się komuś przydać na przyszłość) opiszę dalsze losy...
    Konsolę wysłałem, w 6 dni była u mnie z powrotem. Nie wiem, co zrobił serwis MS, bo się nie pochwalili ale podejrzewam, że tylko zresetowali ustawienia i tyle. Udało mi się rozegrać kilka meczy w Fifie ale problem dalej występował, a nawet się nasilił. Na dodatek na koncie dalej wisiało moje stare zgłoszenie ze statusem "wysłano do klienta" i nie mogłem wysłać konsoli jeszcze raz. Czekałem tak ze 3 tygodnie na zmianę statusu i wreszcie znalazłem kontakt do nich i się dodzwoniłem (w play na kartę wyszło za darmo albo prawie za darmo). Po około kilkunastominutowym oczekiwaniu połączyłem się z konsultantem i ten autentycznie zainteresował się moim problemem. Sam zrobił zlecenie serwisowe, wysłałem konsolę 7 dni przed wigilią i dostałem ją jeszcze 24:) Jak obiecał konsultant, konsola została wymieniona na nową (nówka sztuka jeszcze z folią:). Teraz wszystko śmiga i gra jak trzeba:)
    Dodatkowo jeszcze dziś konsultant zadzwonił i spytał się, czy konsola doszła i czy wszystko jest w porządku.
    Wszystko fajnie, ale na szczęście nie mam/miałem zbytniego ciśnienia na granie, bo za pierwszym razem serwis praktycznie mnie olał i odesłali konsolę nienaprawioną.

9. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja ze swojego doświadczenia dodam, że wywalanie z gry i większość problemów jest u mnie spowodowane jest niską jakością połączenia internetowego. Wtedy konsola głupieje. Przez trzy miesiące grania wyłącznie online nie miałem ani jednego problemu z grami. Obecnie gdy prędkość internetu jest przyzwoita to również nic się nie dzieje. Ale jeśli połączenie jest kiepskie to dzieją się różne cuda. Choćby moment gdy dysk zewnętrzny przestał działać a z konsoli zniknęły wszystkie gry i apki. Dopóki nie przeszedłem na offline to nic nie pomagało.

10. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    U mnie wywala tylko z gry Ori. Muszę ją włączyć 2 czasami trzy razy żeby w końcu uruchomiła się poprawnie

11. Kezcab

Kezcab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    He! Też tak mam z Orim czasami może że trzy czy cztery razy uruchamiać bo wywala do systemu. Już myślałem że mi się xbox psuje ale takie cuda dzieła się jak na razie tylko na tej grze.

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

12. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie od wczoraj jest tak z Wiedźminem.

13. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie Ori zaskakiwał dopiero przy czwartym z kolei uruchomieniu. Ukończyłem go przy trzech podejściach więc nie było to aż tak uciążliwe, ale zawsze był problem z włączeniem.

14. haskikazik

haskikazik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tesz mam problem z fifą 16 i Minecraft online czy offline załaduje płyte czarny ekran powrót do menu co jest w końcu przyczyną inne gry bez problemu nie mogę tego ogarnąć u kolegi płyta działa bez problemów dziękuje za pomoc

15. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Ją mam tak z The Crew zwłaszcza jak wybierany PVP

16. slavo1555

slavo1555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,potrzebuje pomocy kupilem xbox one w listopadzie,zalozylem dwa profile,kupilem rowniez fife 16 na allegro i to byl trzeci profil tylko po to zeby sciagnac fife,nie ustawilem tego profilu jako domowy a malo tego ten mail ktory dostalem z zakupem fify mialem w spamie i po miesiacu mi zniknal,na chwile obecna usunalem ten trzeci profil calkowicie i wyskakuje mi na konsoli komunikat CZY ZAKUPILES JUZ TE GRE LUB APLIKACJE.JESLI GRA JEST NA DYSKU WLOZ TERAZ DYSK.JESLI KUPILES JA ONLINE UPEWNIJ SIE ZE JESTES ZALOGOWANY DO USLUGI XBOX LIVE.JESLI NIE POSIADASZ UPRAWNIEN DO URUCHOMIENIA GRY UZYSKAJ JA W SKLEPIE XBOX(0x87de07d1).wykupilem rowniez EA ACCESS i sciagnalem fife 15,baterfielb,titanfall i na kazdym profilu wchodzac w te gry wyskakuje mi komunikat.nie mam pojecia co jest nie tak,prosze o pomoc

17. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Musisz w pierwszej kolejności zalogować się na konto na którym kupiłeś gry, i ustawić chyba go na domowy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

18. slavo1555

slavo1555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam tylko w tym problem ze nie mam mozliwosci sie zalogowac na ten profil

19. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to musisz kupić gry na nowo

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

20. Marcin1890

Marcin1890 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ja mam znowu pewien problem (niewiem czy pod ten temat powinienem się moim problemem podpiąć) a mianowicie jak włączę przeglądarkę (xbox one) i dla przykładu film online, np CDA to po paru minutach 5-10 wywala mnie do ekranu głównego. Muszę wtedy jeszcze raz włączyć przeglądarkę. Gry normalnie działają tak offline jak i online. Czy miał ktoś podobna sytuację? I jeśli tak czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu cy tylko do serwisu?

21. czakinho

czakinho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj usunąć przeglądarkę i zainstalować ja na nowo

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum