1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xboxem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ALONE, Czerwiec 16, 2014.

1. ALONE

ALONE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dwa dni temu zakupiłem xboxa 360 wersja lite 250 gb.
    Xboxa kupowałem w lombardzie gdzie powiedziano mi że xbox działa sprawnie itd.
    Problem zaczął się gdy chciałem zagrać w gta V... Oczywiście gta oryginalne, po odpaleniu w czasie 1 misji (to samo miejsce) gra się resetuje i wyskakuje problem z miejscem do zapisu. Przeczytałem porady że trzeba wyczyścić pamięć cache jednak po wejściu w ustawienia a następnie ustawienia systemu ekran robi się czarny a cały interfejs się resetuję ... Dodam że konsola jest prawdopodobnie przerobiona ponieważ podczas włączania (po standardowym oknie xbox) wyskakuje na pomarańczowym tle napis Freestyle 3, szukałem pomocy w google lecz nikogo z podobnym problemem nie znalazłem... Bardzo proszę o pomoc , dodam że na xboxach się nie znam nic więc proszę o dokładnie wytłumaczenie tego co mam teraz zrobić .
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jak wersja dashboardu i jaka wersja fsd? Sprawdz z odpietym dyskiem czyl mozesz wejsc w ustawienia pamieci.masowej. wiadomo dysku tam nie bedzie bo wypiety ale zobaczymy czy wogóle dojdzie do momentu tej opcji

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

4. ALONE

ALONE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak ten dysk wypiąć, trzeba rozkręcać konsolę ? :D

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Filozoffi nie ma, tylko klapka z boku do wyjęcia.

http://www.google.pl/search?q=Xbox+....mobile-heirloom-serp..0.11.1295.fyhjRrQrLdI#

http://www.google.pl/search?q=Xbox+...ll=1&ei=06-eU53oM7LH7AbmkYHgCg&ved=0CAkQBSgA#

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

Wczytywanie...

Poleć forum