1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xbox'em

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cineq25, Luty 17, 2010.

1. cineq25

cineq25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po ok 1-2 godzinach grania wyskakuje mi rrod kod błędu to 0001 czyli niby problem z zasilaniem :(. Mam takie pytanko jest na to jakaś rada czy może muszę wymienić zasilacz ?? Bardzo proszę od odpowiedź. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ponowne podpięcie raczej nic nie da, więc raczej tak- zasilacz do wymiany, chyba że ktoś obeznany jeszcze Ci doradzi.

4. cineq25

cineq25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha dzienks ;] muszę pożyczyć od kumpla zasilacz tylko że pytałem się kolesia który się na tym zna i powiedział mi że to zimne luty na gpu :( jak przetestuje na innym zasilaczu napisze czy działa :D

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    0001 to zasilacz albo padniete kondensatory na płycie :p

6. Malez

Malez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Zasilacz padł zmykaj do wymiany

7. Sobota

Sobota Guest

Ale przed wymianą warto zobaczyć czy nie ma nigdzie przepięcia i wszystkie kable solidnie połączone ;)

8. diokhan89

diokhan89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy ktoś z was wie jak naprawić błąd jeśli wina nie leży w zasilaczu i mosfet ? Czy wystarczy mosfet który ma 30v i 17A? jeżeli się mylę to proszę kogoś kto wie o co mi chodzi o napisanie instrukcji to wykonać , z góry dzięki za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum