1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xboxem :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tokyo1992, Styczeń 31, 2011.

1. Tokyo1992

Tokyo1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam :)
    Mam dwa problemy z moją konsola... Pierwszy polega na tym że coś jest nie tak z grafika, jeśli jesteś w menu to wszystko ok, a jak włączę grę przykładowo NHL09, to nie którzy zawodnicy są pół przezroczyści, właczajac COD'a MW2 też są różne paski na ekranie... Czym to jest spowodowane i czy jest jakiś sposób na domową naprawe ?

Drugi problem polega z napędem, gdy otwierami się tacka z grą, płyta ciągle się kręci i rysuje :/
    Wiecie jak to naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gry oryginalne ?
    Ze wszystkimi cos sie dzieje ?

Co do napedu, to przed wyjeciem plyty wylacz gre.

4. mały25

mały25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    heh, niektóre napędy właśnie rysują płyty, z tego co wiem to chyba toshiba-samsung najbardziej rysuje. Ja polecam BenQ liteon

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Rysowanie płyt nie jest normalne w żadnym napędzie , ja nawet nie wyłączam gry tylko na pauzie wyciągam płytę i wysunie się dopiero w tedy jak się zatrzyma był już podobny przypadek jak koleś po flashu tak miał , zawiózł to kolesia który mu robił flash i mu to jakoś naprawił , nie napisałeś czy oryginały czy przeróbka

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a co do grafiki to może kabel lipny lub zaraz wywali ci e 74....

7. Tokyo1992

Tokyo1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Haha z E74 strzał w dziesiatkę ;D
    Na szczęście naprawione ;D Mam BENQ własnie i mnie to denerwuje bo jak tak dalej pójdzie to bd miał wszystkie płyty zrysowane ;/

Wczytywanie...

Poleć forum