1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XCOM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez babunias, Październik 20, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. babunias

babunias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam problem z grą XCOM -Ennemy unknown. Nagrałem sb ją dziś a płytkę i nie pokazywała sie nawet ikonka gry na xboxie, nagrałem jeszcze raz i włacza się ale po chwili wywala bład żebym przeczyscił szmateczką, raz działała mi do pierwszego włączenia kampani. Jaki jest problem ?? I czy podczas nagrywania zwykłą nagrywarką LG używać opcji Overburn czy Truncate ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jaki rodzaj płyty ? obraz gry przeszedł weryfikacje przez abgx360 ? Czy gra była nagrywarką Lite-On ihas czy zwykłym napędem ?
    Jak na razie mogę powiedzieć że gra jest w formacie xgd3 i pewnie ja nagrywałeś zwykłą nagrywarką i wybrałeś opcje "Truncate" a nowsze gry mają zabezpieczenia że najważniejsze sektory gry są na końcach płyty a opcja wyżej wymieniona gubi chyba jeżeli dobrze pamiętam 3% końca płyty jeżeli zwykłą nagrywarką gra została nagrana.
    Moja rada jak na razie spróbuj wypalić ją u kogoś kto ma "specjalny napęd" Lite-On ihas , oraz przed nagraniem jeszcze raz zweryfikuj obraz iso.

4. babunias

babunias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Napisalem ze zwykla nagrywarka i uzywam opcji overburn i ona wywala blad przy 97 % zawsze ;))

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    To jest gra w "formacie" xgd3 i jak już napisałem w poście wyżej problem tkwi w tym że zwykłą nagrywarką nie nagrasz poprawnie, będziesz miał takie błędy że "Przeczyść ściereczką i włóż ponownie płytę" czy jakoś tak, mogą wystąpić na początku gry albo na jej końcu albo gra w ogóle się nie włączy.
    Jedyna rada na poprawne nagrywanie gier formatu xgd3 to LiteON iHAS124-19 Rev.B jeżeli dobrze pamiętam w dodatku nagrywarka ta musi jeszcze przez Ciebie zostać "zflashowana" żebyś nie musiał wybierać pomiędzy "Overburn" czy "Truncate", wtedy przy użyciu odpowiedniego poradnika (które są tu na forum) dzięki któremu ustawisz nagrywarkę i nagrasz grę, powinny one chodzić bez takich jak wyżej wymienione problem.
    Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum