1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z xexmenu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Otwrate, Czerwiec 6, 2013.

1. Otwrate

Otwrate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Dziś dostałem konsolę świeżo po RGH, lecz potrzebuję zainstalować xexmenu i wszystko co jest niezbędne. Próbowałem zainstalować je z pendriva robiąc wszystko zgonie z instrukcjami tutaj: Homebrew Connection ť How to install XeXMenu or FSD installer on a USB Key , lecz w zakładce Moje gry nic się nie ukazało. Jak mam to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Xexmenu możesz sobie wypalić na cd-r i odpalać z org dash'a.
    Z potrzebniejszych rzeczy to na pewno DASHLAUNCH
    Najpierw pobierz Dashlaunch, XEXMENU, oraz jeśli chcesz FreeStyle Dash (FSD)
    Utwórz sobie folder na hdd w konsoli, np. Programy i do niego wrzuć DASHLAUNCH v3.07 , oraz jeśli chcesz: FSD3.0b rev735 - w FSD jest też całkiem przyzwoity menager plików.
    Jeśli chcesz, aby FSD startował ze starem konsoli, w DashLaunch ustaw ścieżkę DEFAULT - podaj w niej lokalizację pliku : default.xex - odpowiadającego za start FSD, potem RB na padzie, wybierz HDD, i X - zapisz, po restarcie konsoli powinien ruszyć FSD.

Wczytywanie...

Poleć forum