1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z XO

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez barman_2000, Marzec 10, 2014.

1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    witam, zakladam nowy temat bo w tamtym nikt nie odpisuje, wiec tak, kupilem XO, nowy nieotwierany, podlaczylem, zaktualizowalem, w zestawie mialem FIFE 14 wiec zrealizowalem kod i zaczalem pobieranie, przy ok 60% uruchomilem gre ale sie zawiesila po pierwszym logo i konsola sie zresetowala wiec pobralem ja do konca, uruchomilem i wtedy zawiesila sie juz po ekranie gdzie trzeba wcisnac A (podczas jakigos ladowania) i tak jest za kazdym razem, przywrocilem konsole do ustawien fabrycznych, pobralem profil i gre ponownie ale bez rezultatu, z ciekawosci pobralem demo LEGO i ono dziala poprawnie wiec nie wiem w czym lezy problem, tak samo nie moge wejsc w avatary bo konsola sie resetuje, czy ktos ma jakis pomysl? moze gdzies czytal o podobnym przypadku albo podpowie mi co mam robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Napisz do supportu na oficjalnej stronie XBL Polska nie powinni Cię olać....ale radzę wywalić całą grę z dysku i jeszcze raz pobrac (zainstalować) na nowo powinno pomóc...

4. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a czy to moze miec zwiazek z internetem? bo tak mi odpowiedzieli w sklepie gdzie kupilem XO a w sumie wiesza sie wtedy jak FIFA sie laczy z serwerami a avatary tez potrzebuja sieci do uruchomienia

5. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    raczej nie, bo w fife mozna grac nie majac internetu

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tylko ze ja jej nie wlaczam bez internetu

ja juz nic z tego nie rozumiem, Tomb Raider dziala, Lego dziala, Forza dziala a FIFA nie dziala... i demo i pelna wersja zawieszaja konsole, pobierane juz kilka razy

7. bzul

bzul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem podobna sytuacje.
    mialem ustawiona opcje wylaczania konsoli w "tryb czowania" - dzieki temu konsola duzo szybciej sie uruchomiala ponownie.
    po aktualizacji fifa mi sie zwieszala. restartowalem i nic...
    musialem przestawic w ustawieniach wylaczanie konsoli na calkowite wylaczenie. nie pamietam jak to sie dokladnie nazywa, a nie mam konsoli pry sobie zeby sprawdzic. jak pogrzebiesz w ustawieniach to na bank znajdziesz opcje wylaczania z trybem oszczedzania i bez.
    umnie pomoglo przestawienie i zrestartowanie konsoli.

powodzenia. daj znac czy pomoglo.

Wczytywanie...

Poleć forum