Problem z $$ystemupdate RGH

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

paszczak900

Użytkownik
Użytkownik
Od jakiegoś czasu jak wchodzę w edycje Avatara to wyskakuje mi komunikat że ubrania uległy zmianie i muszę połączyć się z Xbox Live, gdzieś wyszytałem ze musze zrobic aktualizacje avatara sciagajac dasha i zmieniajac nazwe aktualizacji na $$ystemupdate lecz problem polega na tym że konsola nie reaguje na aktualizacje tylko włącza się normalnie (pendrive 32 GB w FAT 32, próbowałem w każdym wejściu USB). Może ktoś wie co mam zrobić?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podlaczony pendrve przy starcie, lub wejdz do oryg dasha i podkacz. Jesli nie ruszy zmien na oryg nazwę i tak samo

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trik z $$ysystemupdate nie dziala na to, przynajmniej mi nie podziałało... Jeśli wgrywałeś jakies ubranka widocznie źle sie spachowały, użyj programu avatar xuid pacher.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trik z $$ysystemupdate nie dziala na to, przynajmniej mi nie podziałało... Jeśli wgrywałeś jakies ubranka widocznie źle sie spachowały, użyj programu avatar xuid pacher.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Wszystko działa, zależy od ustawień launch.ini ;). Jeśli twierdzisz że nie to bzdury piszesz.
 

witexor

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, jak akir mówi (akurat z tym problemem to właśnie on pomógł mi się uporać :D) zmień nazwę na $Systemupdate i wrzuć na pendriva. Zresetuj konsole. Wyskoczy ci samo okienko że chce za aktualizować, dajesz tak, i powinno się za aktualizować.
 

paszczak900

Użytkownik
Użytkownik
Patrzyłem i z $$ystemupdate i z $systemupdate i żadne nie chce się włączyć w moim przypadku.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
weź inny pendrive i inny port usb
 

witexor

Użytkownik
Użytkownik
Patrzyłem i z $$ystemupdate i z $systemupdate i żadne nie chce się włączyć w moim przypadku.
$Systemupdate powinno być :) Jeśli masz z małej to popraw i spróbuj jeszcze raz.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko działa, zależy od ustawień launch.ini ;). Jeśli twierdzisz że nie to bzdury piszesz.
kolega Akir dobrze pisze!

paszczak900 pokaż launch.ini jakie masz
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom