1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zacinaniem się konsoli przy Falloucie 3 :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sill34, Kwiecień 7, 2009.

1. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam bardzo wkurzający problem gdyż nie mogę przejść głównej misji, a mianowicie "Cele Naukowe". Zabieram holotaśmy mojego ojca z tego pomnika Jeffersona i muszę wyjść do krypty 112. Gdy wychodzę na stołeczne pustkowia i pojawia się loading. Po tym loadingu jest czarny ekran, a konsola się zacina. Zawsze w tym samym miejscu. Pomaga tylko reset. Myślałem że to coś z tymi stołecznymi pustkowiami jest nie tak, ale wczytałem dawniejszy save, wyszedłem z jakiejś chatki na pustkowia i było wszystko w porządku. Potem myślałem że to coś z save'm. Włączyłem wcześniejszy (jeszcze zanim doszedłem do pomnika) save, biorę holotaśmy wychodzę i... znowu to samo ;/. Nie mam pojęcia o co z tym może chodzić. Na profilu brata wszystko ładnie śmiga, a ja nie mogę ruszyć dalej fabuły, a nie mam w co innego grać. Proszę pomocy.
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Miałem dokładnie to samo tyle że w innym miejscu przy jakiś antenach zabrałem się za coś innego i po jakimś czasie wróciłem i było ok. Zagraj od jakiegoś wcześniejszego save'a żeby móc grać dalej. Widzę że masz jeszcze do zaliczenia sporo zadań. Dodam że mnie to się też zawieszało na orginalnej polskiej wersji.

4. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, tylko teraz jaki save nie wczytam to jak wychodzę na stołeczne pustkowia to się zacina konsolka. W każdym miejscu :/ A jeszcze wczoraj tylko w tym pomniku ;/

5. Mizuro

Mizuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Miałem ten sam problem z Fallout3.
    Przyczyna problemu rozwiązała się sama kiedy zamiast relasu seed4me ściągnąłem wersję od global.

Wczytywanie...

Poleć forum