1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zagadką w Batmanie AA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Maciej_S85, Listopad 3, 2009.

1. Maciej_S85

Maciej_S85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.

Przeszedłem już grę ale nie mogę wykonać ostatniej zagadki. A mianowicie chodzi mi o to że w lokacji której nazwy nie pamiętam, nie mogę znaleźć trzech ostatnich szczęk do zniszczenia. Ta lokacja to ta gdzie trzeba było rozbroić bombę do której przywiązanych było dwóch gości i trzeba było zrzucić żyrandol z góry. Talk więc miał ktoś coś takiego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie pamiętam dokładnie, bo grałem dawno temu. Jeżeli to jest ta lokacja co musiałeś uratować dr Young (czy jak tam się nazywała), to idziesz dokładnie w to samo miejsce i przed tamtym pokojem można wejść na górę i tam znajdują się 3 szczęki.

4. Maciej_S85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    No właśnie to tam ale ja nie mam tych szczęk. Chodzę już po puściutkich lokacjach i nic już nie ma - możliwe aby znikły i i już się nie pojawią?

5. gwynbleidd84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie. Napewno tam są. Idąc z głównego hollu tam, gdzie uratowałeś dr. Young rozglądaj się po górnych częściach pomieszczeń. Gdzieś można wejść wyżej i tam są właśnie te szczęki.

6. Jaroszek94

Jaroszek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jako że nie mogę zakładać tematów , napiszę tutaj . Jak regenerować życia Batmana ? Bo mam teraz misje w Arkham Mansion , i tam jest grupa ludzi , którzy zawsze pokonują

7. Maciej_S85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Zrobiłem wszystkie zagadki, dzięki kolego.

8. piatka300zx

piatka300zx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam dwie wiekie proźby pierwsza to " LOCATE DOCTOR YOUNG " lokalizuje ją już 5 godz. i nic ? jak by ktoś szczegółowo mi podpowiedział to będę wdzięczny . Druga sprawa to nie wiem jak zdobyć " sekwenser " do otwierania przejść . z góry dzięki za pomoc ...

9. gwynbleidd84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    1. Opisz dokładniej sytuację, bo grałem dawno i nie pamiętam.
    2. Dostaniesz go wykonując kolejne misje (nie da się tego pominąć).

10. piatka300zx

piatka300zx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gwynbleidd84 : siema mam teraz " LOCATE DOCTOR YOUNG " w opisie widać że gość ją trzyma i trzeba go zabić zza ściany bumerangiem , doczytałem też że trzeba wcześniej odwiedzić bibliotekę i zeskanować jakąś książkę , ( biblioteki też nie moge znaleść ) . Gram na poziomie medium .

11. gwynbleidd84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli się nie mylę to musisz iść za jej śladami (widoczne w detective mode). Ale z tego co pamiętam jest ona w Arkham Mansion, patrząc na mapkę jest to pokój po prawej stronie na górze ale pewny nie jestem).

Wczytywanie...

Poleć forum