1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zainstalowaniem gry WRC 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawcyb15954, Czerwiec 17, 2012.

1. pawcyb15954

pawcyb15954 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !!! Mam problem z instalacją gry World Rally Championship 2. Gra normalnie bez instalacji działa ale jak próbuję ją zainstalować to przechodzi do tej zakładki instalacyjnej gdzie pisze że gra się instaluje i żeby nie wyłączać konsoli. Pokazuje się ten biały pasek ale nie lecą procenty tylko kręci się to szare kółko. Nie wiem co się dzieje. Mam XBoxa od niedawna i do tej pory wszystko się normalnie instalowało. Dodam jeszcze że mam jednocześnie zainstalowaną też WRC 1 (może ma to jakieś znaczenie). Chyba nie jest to wina płyty (jest w bardzo dobrym stanie, nie nowa, ale bez wyraźnych rys) bo jak już napisałem gra działa bez instalacji.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    283
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Gra oryginalna czy pirat ?

4. pawcyb15954