1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zakupami po migracji konta, problem z przedplaconymi kartami w Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BackJauerPL, Styczeń 9, 2014.

1. BackJauerPL

BackJauerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Mam 2 problemy, moze ktos z Was przez to przechodzil.

1) dokonalem dzis migracji konta Xbox Live z UK na PL. Teoretycznie wszystko jest OK, region sie zgadza, dane "billingowe" moglem wprowadzic polskie. Niestety przy probie zakupu na marketplace… wyskakuje nadal platnosc w funtach. Co robic? Tylko support?

Migracji dokonalem z tego wzgledu, ze kupilem dzis na keye.pl przedplacone karty do xbox live (3x 50zl na zakupy).
    Problem ma moj kolega, ktory ma konto polskie juz od dluzszego czasu, ale pewnie gdyby moja migracja odbyla sie bez problemow – rowniez napotkalbym ten sam opor.

2) Kody z przedplaconych kart oczywiscie dzialaly. Xbox.com ladnie przyjal i zasilil konto o 150PLN. Niestety przy probie zakupu pakietu Premium do BF4… nie mozna go kupic. Wyskakuje tekstowy komunikat o braku mozliwosci zakupu i tyle. Support Microsoftu poddal sie, pani na infolinii poprosila o kilka dni na rozwiazanie problemu o_O.

Ktos mial podobne problemy?

Z gory dzieki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Migracja może zająć im chwilę czasu. Ja raz miałem konto zawieszone pomiędzy krajami i naprawienie tego zajęło im miesiąc.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. BackJauerPL

BackJauerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Rozumiem, że zgłaszałeś problem przez infolinię?

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie. Przez chat do supportu ms.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Lepiej jest wydać parę PLN ale zadzwonić do M$,chociaż jak wszędzie gdzie się teraz dzwoni np. NC+, Cyfrowy P***, Orange to wita cię ukochany AUTOMAT i czeka się godzinę. Nie wiem jak jest z M$

Wczytywanie...

Poleć forum