1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zakupem Battelfield Premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piotr Gti Bober, Styczeń 9, 2014.

1. Piotr Gti Bober

Piotr Gti Bober Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Joł mam taki problem
    Kupiłem sobie karty 3x50 zł żeby kupić sobie Premium do BF4
    Zrealizowałem kody przez xbox.com
    Kasa się dodała do konta Microsoft Live
    Loguję sie do Xboxa na te same dane email itp
    Wchodzę sobie w kup premium widzę że mam 150 zł ale taki jakby nieaktywne
    jak klikam kup teraz wyskakuje mi

Nie można autoryzować metody płatności. Upewnij się, że informacje są poprawne lub użyj innej metody płatności. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, skontaktuj się z instytucją finansową.

i ****
    nie mogę dodać ani karty kredytowej do opcji płatności
    ani paypal mi się nie pojawia jak go próbuje dodać
    dzwoniłem wczoraj do Supportu to powisiałem na telefonie ze 40 min pan powiedział ze w ciągu 5 dni powinni mi cokolwiek powiedziec dlaczego tak jest

odrazu mówie ze za te pieniadze nie jestem wstanie kupić nic
    wyglada jakby te 150 zł było zablokowane albo nieaktywne
    czy ktoś miał podobny problem ?

Wczytywanie...

Poleć forum