1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zakupem black Ops na xbox One/360

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Szuruburek, Maj 20, 2016.

1. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Witajcie,
    Mam taki problem. Chciałbym kupić black ops na X1, żeby pograć we wstecznej kompatybilności, mam na swoim koncie xbox środki, podpiętą kartę, ale nadal nie mogę ze strony ww pobrać tej gry.
    Po potwierdzeniu formy płatności wyskakuje mi błąd i informacja że zakupu nie można dokonać w tej chwili, prosimy ponownie później, tylko to później trwa już trzeci dzień.
    Czy ktoś spotkał się z czymś takim? proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatekZiom

MatekZiom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Ja tak miałem wczoraj ale w końcu się udało kupić przez strone. Kolega też miał ten problem bo używał internet explorera. W Chromie już nie miał tego problemu :)

Szuruburek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum