1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z zakupem dlc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kris1324, Luty 10, 2015.

1. kris1324

kris1324 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam problem z zakupem season passa do Titanfallana na Xbox One. Przy próbie zakupu wyskakuje mi napis Spróbuj zakupić jutro limit zakupów na dziś wyczerpany.Szukałem czy gdzieś nie ma jakichś limitów ale nic nie znalazłem. Co zrobić by dało się pobrać?

Ostatnia edycja: Luty 10, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kris1324

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak pomoże ktoś?

4. YmaY

YmaY Banned Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ŁDZ
    XB O czasami ma takie odchyły ... poczekaj jakiś czas i powinno być dobrze.
    Jeśli dziś np. kupiłeś +/- 15 gier to nie ma się co dziwić że M$ sprawdza Twoje płatności itp.

Najlepszym rozwiązaniem jest czekać.

5. kris1324

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź w takim razie trochę poczekam. Tylko właśnie nic nie kupowałem, season pass był pierwszą rzeczą jaką kupiłem (znaczy próbowałem kupić :) ).

6. bartosz183

bartosz183 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Nie chce tworzyć nowego tematu by nie wprowadzac zamieszania, wiec napisze tutaj, bo problem dotyczy DLC.
    Mam totalne pytanie początkującego:
    Jak pobrac aktualizacje do gry GTA V w wersji na Xbox360 ? Co jest wymagane by to zrobic ?
    Oto dokladnie sytuacja w jakiej sie znajduje:
    Od zawsze mialem przerobioną konsole (wczesne ixtreme a potem najnowsze co mialem to LT2.0), więc nigdy przenigdy nie mialem kontaktu z netem w Xboxie. Mialem GTA V, nie majac dostepu do neta, nie mialem zadnych uaktualnien, a wiem ze wyszlo ich juz sporo i wiele z nich naprawilo bugi w grze. Moj xbox padl na rrod, nieoplacala mi sie naprawa, kupilem nowego. Gry na xbox mozna teraz kupic w lombardach, nawet tanio, uzywane, postanowilem ze przejde na jasną stronę mocy i podłącze nowego xboxa do Internetu. Jestem totalnym noobem jezeli chodzi o Internet w xbox, dlatego nie wiem jak to teraz zrobic, czy potrzebuje konta w xbox live by gra sie zaktualizowala ? Musze byc zalogowany do xbox live ? Czy musze miec konto gold ? Widzialem status dodatkow tutaj: http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/GTA-V/66acd000-77fe-1000-9115-d802545408a7?page=1
    Są oznaczone jako darmowe.
    Czy gra sama sie zaktualizuje czy musze sam jakos przez xboxa wejsc na ten marketplace i je pobrac ?
    Nie mam konta gold, nie mam w ogole konta na xbox live, nie interesuje mnie gra online, chce tylko miec aktualna wersje gry, z nowymi pojazdami itp. i z naprawionymi bugami (np. znikające samochody z garazu).

Dodam jeszcze, ze konsola ma w napedzie LT 3.0, czy mając oryginalną grę muszę się o cos obawiac przy aktualizacji ? A co gdybym probowal aktualizowac majac w napedzie kopie ?

Pytanie nr 2 (dla tych ktorzy mają jeszcze do mnie cierpliwosc): co z dodatkami do starszych gier, np. do Alan Wake ? Myslalem o zakupie tej gry, przeszedlem kiedys podstawke i chcialbym jeszcze zagrac w dodatki the signal i writer. Jak w ogóle sprawdzic czy one są jeszcze mozliwe do pobrania ? Jestem totalnym początkującym.

Pozdrawiam!
    Bartosz

7. bartosz183

bartosz183 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. astek44

astek44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema

Mam dokładnie ten sam problem,że chce sobie coś kupić na xbox one i nie mogę ponieważ tez wyskakuje ni informacja spróbuj zakupić to jutro u mnie czekanie nic nie daje czekam już trzy tygodnie i nic nie wiem co mam z tym zrobić.
    Będę bardzo wdzięczny za jakąś przydatną informacje

9. merio

merio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Musicie uzupełnić dane transakcyjne

10. astek44

astek44 Świeżak Świeżak