1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z zakupem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez allihora, Styczeń 13, 2015.

1. allihora

allihora Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jestem nowy i od razu mam pytanie (może już były takie tematy), mianowicie.. Chciałem zakupić grę NFS rivals w usłudze xbox live, wprowadziłem dane karty kredytowej, ale niestety podczas samego zakupu wywala mi błąd nr. 80150017.

Mieszkam na terenie Francji, karta też jest francuskiego banku, ale nigdy nie miałem problemu płatności właśnie tą karta na polskich witrynach itp.

Co może być problemem?

Dodam, że język konsoli jak i lokalizacja jest ustawione na Polskę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Zmień lokalizację na fr. Z tego co właśnie sprawdziłem ten błąd to właśnie problem z licencjonowaniem. Karta i adres na Fr a lokalizacja na pl - to jest powód błędu.

4. allihora

allihora Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale czy jak sciągne grę i zmeinie na lokalizację polską to będę mogł ją odpalić czy będzie problem? i Czy gra wtedy będzie po polsku?;/

5. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To na xbox360 czy one? Na one doradziłbym żeby kupić na fr a ściągnąć na pl. W x360 powinno być tak samo ale pewien nie jestem. Sam kupuje na innej lokalizacji ale nie gram w gry po pl wiec trudno mi powiedzieć czy będzie pl. Moim skromnym zdaniem powinno być ^^

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

6. allihora

allihora Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zmienilem lokalizacje i jest to samo;/

7. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    A spróbuj wejść przez xbox store na kompie i tam kupić. X360 z tego co czytam miał oddzielne ustawienia regionalne dla konta i dla konsoli. Na xone zmieniasz na konsoli i śmiga.

8. allihora

allihora Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem jak mówiłeś, zakupiłem na kompie i sciągam przez x'a.. problem w tym, ze juz 2x doszlo mi do 70-80% i sie wylaczylo;/ nie mam gry na dysku, lecz jest w oknie pobierania "zagraj teraz", kiedy klikam wraca mi do menu, bo gry nie ma! hmm... probuje jeszcze raz, nie wiem o co chodzi;/ nie ma bledow ani nic.. po prostu sciaga do pewnego momentu i konczy;/

9. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To już chyba błąd połączenia w końcu udało się zakupić. Próbowałbym do bólu a jak nie da rady to kontakt z MS

Wczytywanie...

Poleć forum