1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zakupem konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lepus87, Grudzień 15, 2008.

1. lepus87

lepus87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam jest to właściwie mój pierwszy post, więc zależy mi na tym by się nie zbłaźnić, ale i uzyskać konkretne odpowiedzi ;) Przejdę od razu do rzeczy co by się zbędnie nie rozwodzić. Poczytałem artykuły na temat xboxa, zdobyłem odrobinę fachowej wiedzy za waszą sprawą i postanowiłem wybrać jako mój pierwszy sprzęt wersję elite, ponieważ najbardziej mi się podoba, poczekam na możliwość flashowania lite-ona i nabędę sprzęt, jednakże teraz pojawia się problem natury nie tyle fizycznej co psychicznej, mianowicie rodzina. Fundusz mam swój, ale jako że konsolę będzie załatwiał mi szwagier co bym nie wydał na "dziecięcą zabawkę" jak to określa moja rodzina więcej niż 499 to pojawia się problem, bo cała moja rodzinka kombinuje na wszelkie sposoby jak mnie zniechęcić do zakupu (szwagier jest też atakowany, że go wydziedziczą jak mi załatwi :p). Teraz pytanie do Was moi przyjaciele, mianowicie potrzebuje arsenału naprawdę konkretnych argumentów czemu jest mi ona niezbędna, zwykłe rozmowy amatora i tekst że to nie ich kasa nie przechodzą. Nie mam już powoli sił, chodz i tak kupię ale wolałbym nie przepłacać ;) Proszę o konkretną pomoc w moim problemie bym mógł zamknąć rodzince jadaczki i swobodnie cieszyć się nową super maszynką. Za pomoc z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    przecież konsolę kupujesz dla siebie a nie dla rodziny. jakie argumenty? gry i filmy. i to wszystko. nic więcej z tym nie zrobisz :)

4. lepus87

lepus87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    widzę że nie do końca pojąłeś lub się nie wczytałeś, kasa jest moja, a konsolę i tak będę miał, o czym powiadomiłem rodzinę, problem tkwi w tym że mam ją kupić u szwagra który jest stawiany pod murem by mi jej nie sprzedać. Co by nie było niejasności, zaznaczę o co dokładnie mi chodzi: xbox 360 wersja elite za 499zł, skombinujesz mi w tej cenie, bo ja myślę że nie ;/

co tą konsolką da się odtworzyć to ja wiem, ale teraz muszę to ująć tak fachowym językiem aby ich zgasić, coś na zasadzie telemango czyli użyć takich argumentów by największy szajs mógł się sprzedać i jeszcze klient był zadowolony że ten szajs kupił. Przekładając na mój przykład mam użyć takich argumentów by ta cud maszynka trafiła w moje ręce z właściwego szwagrowego źródła

Wczytywanie...

Poleć forum