1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zalagowaniem się do X-box Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Khaffit, Czerwiec 2, 2013.

1. Khaffit

Khaffit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SulechĂłw, Poland
    Witam!

Dziś postanowiłem skorzystać z okresu próbnego "Live". Założyłem konto wszystko pięknie. Odpalam Fife 13 otwieram Ultimate Team i wyskakuje i okienko zakładanie konta Origin (EA). Po wpisaniu e-maila oraz hasła wyskakuje mi informacja "Podanie hasło nie jest poprawnym hasłem do tego adresu e-mail. Jeśli masz pewność do poprawności adresu e-mail, spróbuj ustanowić nowe hasło." Co do poprawności e-mail mam pewność ponieważ nie dość że sprawdzałem literkę po literce to też przyszła mi weryfikacja konta, a hasło jest takie same jak w adresie e-mail sprawdzałem chyba z 10 razy.

Z góry dziękuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Masz założone konto na live, ale czy nie trzeba mieć konto też na Origin ?

4. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Zmień hasło. Zobaczymy czy będzie to samo. Chociaż się tego spodziewam.. ale trzeba próbować ;P

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak grałeś w jakieś gry EA to masz konto origin które nie musi mieć hasła takiego samego jak do konta xbox live.

6. Walkthroughs Source

Walkthroughs Source Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lodz
    Najlepiej zaloguj się na stronie Origina. Jest o wiele wygodniej niż na iXie. Sprawdzisz sobie czy na pewno pamiętasz swoje hasło na konto Origin. Jeżeli pojawią się kłopoty to skorzystaj sobie z przypomnienia hasła czy innej podobnej funkcji. Pewnie popełniłeś błąd, o którym pisali użytkownicy przede mną. Fifa prawdopodobnie nie wymaga logowania na Twoje konto Live tylko Origin:)

Wczytywanie...

Poleć forum