1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zalogowaniem 0x87DD0019 i 0x87DD000f

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dariuszka88, Lipiec 26, 2015.

1. Dariuszka88

Dariuszka88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie mogę zalogować profilu na xbox one, wyskakuje mi komunikat "Wystąpił problem, Nie udało nam się Ciebie zalogować. Spróbuj ponownie w ciągu kilku minut, lub sprawdź swoje konto logując się w witrynie account.live.com. Logowanie: 0x87DD0019." Czasami jest zamiast 0x87DD0019 jest 0x87DD000f.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Cos z live wszyscy maja problem z party , zakupami itp itd

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    772
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Musisz poczekać bo to coś z live się dzieje. Chodź umnie cały czas działa od rana do nocy nie miałem problemów

Wczytywanie...

Poleć forum