1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zalogowaniem do xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HajukenPL, Sierpień 1, 2012.

1. HajukenPL

HajukenPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Posiadam xbox360 slim, do tej pory zawsze łączyłem się z usługą xbl poprzez routera wifi. Dziś zaczęły mi się jakieś wariacje.. gram online nagle komunikat o odłączeniu od xbox live. Wchodzę w ustawienia sieci, testuję połączenie, konsola łączy się z routerem, natomiast dalsza część testu, czyli połączenia z xbl wywala komunikat: "Wystąpił problem z połączeniem. Aby zapoznać się z opisem problemu i sposobem jego rozwiązania, kliknij przycisk Więcej informacji". Po kliknięciu nie otrzymuję żadnych sensownych info o problemie, jedynie poradę zatytułowaną "Brak połączenia z usługą LIVE" w której to czytam że konsola jest podpięta do internetu jednak nie można się skontaktować z usługą xbox live. Ponawiałem kilkakrotnie próbę połączenia, kilka się udało.. po powiedzmy 30 minutach gry znów odłącza od xbl.
    Próbowałem porad ze strony MS, niestety nie znalazłem tam nic co by było adekwatne, tam byly błędy NAT itd, tu nie mam takowych komunikatów.
    Próbowałem też połączenia kablowego ale nie udało mi się nawiązać połączenia z routerem.. nie jestem do końca pewien czy kabel mam sprawny.. ale i tak zależy mi na rozwiązaniu problemu z wifi.

Wczytywanie...

Poleć forum