1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z zalogowaniem/hasło

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez P1otraZ, Listopad 27, 2012.

1. P1otraZ

P1otraZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miłosław
    jak w temacie, otóż od zawsze mój profil logował się z automatu i wpisywanie hasła było zbędne, a tym czasem od wczoraj konsola pyta o login i hasło i okazuje się ze go nie pamiętam :uncomfortableness: próbowałem metoda prób wpisywać hasła ale nic z tego, a wiec spróbowałem z resetem hasła i również lipa, bo po otrzymaniu maila od microshitu z linkiem resetującym hasło, wyskakuje monit "wystąpił problem, proszę spróbować później" tak m/w brzmi. Niestety za każdym razem problem się powtarza... i stoję w miejscu. Ktoś miał podobny problem?? Może mi ktoś cokolwiek doradzi co dalej w tej kwestii... bo w takiej sytuacji o graniu na XBL mogę zapomnieć

Wczytywanie...

Poleć forum