1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zalogowaniem się konto w XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matnin, Październik 11, 2013.

1. Matnin

Matnin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam taki problem, chciałem pograć w tryb Ultimate Team w FIFA14 na Xbox360 Slim 4GB . Normalnie włączam internet, chce sie zalogować na swoje konto na xboxie, po tym jak nacisne A nad postacią wyskakuje LOGOWANIE... , może sie tak logować z kilka godzin i dalej nic, jak to naprawić? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    A ile czekałeś czy od razu po minucie już panika?:)
    Dzisiaj ja czekałem żeby się zalogować na swoje konto jakieś 5 minut. Poczekaj troszkę dłużej :)

4. Matnin

Matnin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tak już od tygodnia, przed tym jak zacząłem grać w GTA V wszystko było dobrze, wczoraj czekałem od 21:00 do 23:30 i nic, ciągle te Logowanie :(

5. Matnin

Matnin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A przez www logujesz się normalnie ? Ja bym sprawdził ustawienia sieci w konsoli, a następnie przeniósł plik profilu na pendrive i go odpił, wtedy zresetował bym konsole i zalogował bym się przez ściągniecie profilu z sieci.

7. Matnin

Matnin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz mam kompletnie co innego, odnośnie, weszła nowa aktualizacja, łącze się z internetem i z xlive, klikam Tak aby aktuala pobrało, normalnie pobiera, dochodzi do tak około 80% i wyskakuje kod statusu: 4099-0000-0080-0300-8007-0570. Co zrobić, a i mam tak że Dysk który mam normalnie na Xboxie nie działa, jak go formatuje to pisze że jest błąd i nie można kontynuować coś takiego, kupiłem pendrive kiedyś, ale teraz jak go odłącze i znowu podłącze to musze go formatować i wszystkie savy z gier strace :/

Wczytywanie...

Poleć forum