1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z założeniem konta na XL.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sunrise103, Sierpień 23, 2010.

1. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Witajcie, mam Arcade. Chce założyć konto na Xbox Live i kiedy kończe pierwszy punkt w rejestracji, pojawia mi się jakaś głupia 'prśba' o zgodę rodziców czy coś takiego. Mam 16 lat, a tam pisze, że dzieci poniżej 13 nie mogą same zakładać. Nie wiem w czym problem.

Pomóżcie. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Jeśli podałeś prawdziwą date urodzenia to może to być blokada właśnie dla dzieci . Spróbuj jeszcze raz założyć konto ale podaj wiek najlepiej 18+ , powinno zadziałać.

4. sunrise103

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Podawałem nawet rok 1987 i dalej to samo.

Edit: Podawałem datę na początku 22-02-1994, bo wtedy się urodziłem, a wszystko w konsoli było ustawione na dzisiaj i nic, no to dałem date 22-02-1987 i dalej nic.

5. wertek1

wertek1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ja mam z kolei taki problem z XBL: podłączyłem Xboxa pod liveboxa kablem ethernet odblokowałem porty kiedy daje testuj połączenie z Xbox LIVE wszystko gra test się kończy nie ma żadbych niepotrzebnych komunikatów wsystko działa. Kiedy zakładam konto na XBL podaję maila później hasło dla identyfikatora Windows Live ID i lipa daję dalej i wyskakuje komunikat "Logowanie do usługi Xbox LIVE jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później". i tak od 2 dni :/ ma ktoś może jakiś pomysł.

6. sunrise103

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Wertek1 : Zmieniłeś ustawienia regionalne na Wlk. Brytanię, USA, etc.

Ja sobie poradziłem ze swoim problemem, już się cieszę grą na Xbox Live.

7. wertek1

wertek1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra dzięki wielkie dałem na Wlk. Brytaie i śmiga :D

Wczytywanie...

Poleć forum