1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z założeniem konta xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PrzemekMessi, Lipiec 20, 2012.

1. PrzemekMessi

PrzemekMessi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam wszystkiich:
    Mam taki problem: Podłączyłem swoją konsolę do neta: wchodze w mój profil, dołacz do XBOX LIVE, wpisuje tam to imię, mail, hasło klikam gotowe i zamiast założyć nowe konto wyskakuje mi okienko nie można zalogować się ze trzeba uzyc danych jakich używam do windows live, zune itd a ja chce nowe założyć. Próbowałem założyć konto na stronie xbox live ale nie chodzi zbytnio ta strona..

Jak to zrobić

gg 3072893

dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak chcesz założyć nowe konto nie nie bierzesz "dołącz" tylko "utwórz" :)
    tu masz jak założyć nowe konto Zakładanie konta Xbox Live z poziomu konsoli. Nowy Dashboard - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum