1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z założeniem konta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krygo, Listopad 28, 2009.

1. krygo

krygo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Witam! Jeszcze nie mam xboxa ale chciałem założyć sobie konto. Wchodzę na www.mygamercard.net
    Wszystko szło dobrze, zarejestrowałem się itp. Teraz gdy chcę się zalogować wyskakuje mi:
    - na 10000% podaję dobry nick. Nie wiem co jest grane. Jeżeli jeszcze raz próbuję się zarejestrować na ten nick to wyskakuje mi:
    Czy coś robię źle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tak. Żeby używać gamer card musisz mieć konto założone na konsoli. I przy rejestracji podajesz ten gametag, który użyłeś przy zakładaniu konto na konsoli.

4. krygo

krygo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    A konto na xbox.com nie wystarczy?

5. stola_93

stola_93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    Konto na xbox.com musisz mieć tak czy siak, aby zarejestrować konsolę, przy rejestracji na xbox.com prosili o podanie gamertaga, ja coś tam wpisałem już sam nie wiem co, myślałem, że już mam założone konto w live, podłączyłem konsolę do internetu, okazało się, że nie mam i musiałem zrobić konto z poziomu konsoli (po wielu próbach) udało mi się. Mam już normalnie konto xbox live, ale na stronce xbox.com jestem zarejestrowany pod innym gamertagiem, niestety nie mogę tego zmienić, jakoś z tym się pogodziłem. Jedynie żałuje tego, iż na forum xbox.com jak piszę posta, to nie wyświetla się mój prawdziwy gamertag.

6. Dawid3541

Dawid3541 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    POTRZEBUJE POMOCY !! mianowicie:
    Przy odzyskiwaniu Game-taga, w polu jak już wpisałem Imie,Nazwisko,Telefon itd.. daje Dalej (akceptuj czy tam Login) a tu nagle ZONK błąd: Nie można się połączyć bo coś tam 80153003.
    Odrazu mówię, że Podłączony do neta jestem ale mam problemy ze zrobieniem konta na Xbox Live (męcze się od południa) PROSZE POMOCY !!

Dlatego odzyskiwałem game-tag bo jak wczesniej stworzylem konto i teraz proboje sie na nim logować odrazu wyskakuje jakis blad

7. karaszgr

karaszgr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódź
    Widzialem to gdzies na dziale problemy;] poszukac trzeba

Wczytywanie...

Poleć forum