1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zapisywaniem stanów gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bramburak, Luty 16, 2014.

1. bramburak

bramburak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich, jestem nowy na forum. Przegladam je od kilku tygodni ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. A wygląda to tak, kupiłem na allegro zestaw konsole z kinektem i dyskiem 1TB z rgh i fsd3. Gry sciągam z internetu i przez pendiva na dysk konsoli. Problem polega na tym że niektóre gry jak np Dishonored, Flashback, Zoo Tycoon włączaja sie normalnie, wyskakuje komunikat że gra automatycznie zapisuje stan gry pozniej jest wybór profilu i wyskakuje okienko z nagłówkiem Xbox Live "Ta funkcja jest tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie później. Kod statusu: d00007b". Próbowałem dodać do launch.ini linijke fakelive=true ale niestety nie pomogło, sciągałem również gry z róznych źródel i dalej nic. Szukałem w google i na forum niestety nie znalazłem podobnego przypadku. Z góry dzieki za pomoc

EDIT
    Odświezam temat, czy ktos ma jakis pomysł?

orso6// To nie giełda żeby odświeżać.

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj w launch.ini dopisać/zmienić:

4. bramburak

bramburak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie pomogło, na dodatek reszt gier które działały normalnie wykazuje takie same objawy. Znikneły zapisy na wszystkim, teraz nie moge nawet utworzyć nowego profilu bo wyskakuje ten komunikat. Zaczynam sie zastanawiac czy to nie jakas awaria sprzetu.

Wczytywanie...

Poleć forum