1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zapisywaniem stanu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mario10, Lipiec 11, 2010.

1. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam sprawę może i banalną ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi

Mianowicie mam X i grając np na Ninja gaiden zapisywałem stan gry miałem już gdzies 3/4 gry za sobą ale pożyczyłem konsolą z grą, kolega pograł oddał i ku mojemu zaskoczeniu jego savy zastąpiły moje , tzn moich nie ma a w ich miejsce pojawiły się kolegi . Teraz sytuacja się powatarza ale z innymi grami i nie chciałbym utracić swoich savów jak tego uniknąć da się zrobić żeby było po kilka savów z danej gry czy X zawsze będzie je zastępował

pozdrawiam

Ps jak gdzieś był podobny temat będę wdzięczny za link

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Niech kolego sobie założy konto na twojej konsoli jak tak często mu pożyczasz i wtedy jego savy nie będą zastępowały twoich :)

4. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a jeśli ja chce utworzyć inny save?

np drugi raz przechodząc gre ale żeby mi nie zastępował savów tylko tworzył nowe da się tak?

5. Kapioli

Kapioli Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    to juz zalezy od gry

6. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mógłbyś rozwinąc myśl troszkę

po prostu nie chce się później rozczarowac jak będę przy końcu jakiegoś fajnego rpg a zaczynając go ponownie zastąpi mi savy

chciałbym wiedziać jak można sobie z tym poradzić

będę wdzięczny za informacje

pozdrawiam

7. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Chodzi o to że to jest zależne od gry ile proponuje slotów na zapisy stanu gry, np. w ACII jest bodajże 3 lub więcej. W tytułach z serii GTA pewnie jest jest ich więcej.

8. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak ale czy mogę to jakoś rozwiązać że np chce savovać grę i wybieram żeby zrobić dla danej gry drugi save

wiesz dla mnie to było świetne rozwiązanie w Play Statnion 2 wybierałem po prostu drugi save i z jednej gry mogłem mieć nawt 10 savów z róznych etapów gry

a na X zapiasuje mi z automatu na jeden save wszysto

9. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie nikt nie pomoże

Opiszę bliżej sytuację

Gram teraz w Alan Wake i problem w tym że gram i dochodzę do pewnego momentu mam full amunicji , energii itd robi mi sava ale teraz przechodzę kawałek dalej jest jatka tracę dużo energii i amunicji i teraz chciałbym zrobic jakby drugiego savea żeby w razie czego mógłbym wrócic do save 9 momentu gry) gdzie miałem full energii i amunicji

czyli żeby mi nie zastępowało sava wczesiejszego późniejszym

da się?

Wczytywanie...

Poleć forum