1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z zasięgiem wifi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariusz199305, Wrzesień 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mariusz199305

mariusz199305 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam następujący problem mam internet mobilny od t-mobile i modem/router huawei e5 ten router stoi w jednym pokoju bo tylko tam ma zasięg 3g a konsola z odbiornikiem wifi w drugim pokoju w ustawieniach sieci mam tylko jedną kreskę przez co internet chodzi wolno i laguje i chciałbb=ym poprawić ten zasięg tylko nie wiem jak kupić drugi router? bo nie chce przenosić konsoli do tego pokoju z routerem proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witaj
    Masz 4 możliwości.
    1. Kupić router. Podpiąć do modemu i wówczas sprawdzić sygnał.
    2. Kupić kabel UTP zarobić końcówki RJ45 po obu stronach i połączyć konsole z routerem. W tym wypadku masz najmniejsze szanse na stratę sygnału, co za tym idzie najlepszy możliwy ping.
    3. Kupić zewnętrzną antenę do modemu/routera i przenieść urządzenie w pobliże konsoli. Antenę wystawić za okno (jeśli istnieje takowa możliwość)
    4. Punkt 2 możesz łączyć z punktem 3 i 1.
    pozdrawiam

pozdrawiam

4. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    po pierwsze nie wiem czy internet mobilny to dobry pomysł na "iksa"
    jeśli w routerze masz odkręcaną antene, to możesz ją podmienić na taką o większym zasięgu (fizycznie też większą)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    internet mobilny w xboxie nie bedzie dzialac zbyt dobrze, oprocz zmiany polozenia xboxa wzgledem routera lub mocniejszej anteny nic innego nie zdzialasz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum