1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaczem 175 W

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Budyn90, Sierpień 3, 2010.

1. Budyn90

Budyn90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z zasilaczem od mojego Xboxa (wersja 175 W). Otoz nie dziala wentylator znajdujacy sie w zasilce i jednostka juz po okolo 0,5 godziny grania strasznie sie nagrzewa. Wczesniej oczywiscie nie mialo to miejsca. Mam w zwiazku z tym pytanie do osob ktore mialy ten sam problem co ja, badz wiedza cos na ten temat. Czy po zgloszeniu usterki bede musial najpierw odeslac moj zasilacz (tak jak jakis czas temu pada)? Nie ukrywam, ze sa wakacje i nie chcialbym na 3 (albo nawet wiecej) tygodni rezygnowac z konsoli :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak musisz odesłać zasilacz.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065