1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaczem (175W) a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Akr, Grudzień 31, 2011.

1. Akr

Akr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam!

Mam pytanie odnośnie zasilacza a mianowicie pojawiła mi się czerwona dioda po czym konsola się wyłącza momentalnie i pojawiają się 3 czerwone diody. Wyjdę na przeciw pytaniom i mówię od razu że próbowałem podłączyć do innego gniazdka itp nic nie podziałało. Zasilacz potrafi chodzić 10minut i znowu ten sam problem a czasem może chodzić nawet po kilka godzin i nic. Od pewnego czasu mój zasilacz również strasznie piszczy gdy konsola nie jest włączona a zasilacz jest podłączony do prądu (nie wiem czym jest to spowodowane).

Wszystko to sprowadza się do 1 pytania. Czytałem trochę o tym na internecie i większość tematów jest na temat tego że gwarancja na zasilacz jest dożywotnia, czy to prawda? Konsole mam od końca 2007 więc teoretycznie grubo po gwarancji. Pytanie kieruję tutaj gdyż infolinia M$ jest nieczynna z wiadomych przyczyn.

Proszę o pomoc, z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adziu19970207

adziu19970207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gwarancja jest nie ważna kup nowy zasilacz to koszt 50 zł więc nie jest jeszcze tak drogo

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na zasilacz masz 12 miesiecy gwarancji, więc musisz zakupić nowy zasilacz :)

5. Akr

Akr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Dzięki wielkie! :)

Wczytywanie...

Poleć forum