1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaczem?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LordLotr, Maj 21, 2013.

1. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam.
    Dzis przydarzyło mi sie cos następującego z konsola:
    Mianowicie xbox wyłączył sie podczas grania, następnie konsola nie chciala sie uruchomić. Dopiero jak zauważyłem ze na zasilaczu świeci sie czerwona dioda i odlaczylem wtyke z gniazda i podlaczylem ponownie konsola zaskoczyła. Byla to pierwsza taka sytuacja z nia. Konsola to x360 na coronie z dyskiem 250 gb, mam ja 7 miesięcy. Kupiłem ja nowa w sklepie, nie przerabiana, nie dlubana, do tej pory bezproblemowa poza paroma zawiechami ale to ze 3 razy w ciągu czasu użytkowania. Dodam ze konsola jest podpieta do gniazdka na stale tzn ze nie gmeram kablami wiec wszystko łączy dobrze.
    Moja teoria jest taka ze musiał byc skok lub spadek napięcia lecz po innych urządzeniach elektrycznych nie bylo tego widać..
    Co sugerujecie Panowie? Czy problemem moze byc to ze konsola jest zawsze pod napięciem? Lubie poprostu chwycić za pada i jazda a nie grzebać za tv zeby zasilacz podłączyć.
    Czekam na sugestie;-)
    Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Xboxowe zasilacze są czułe na spadki/skoki napięcia. Na innych sprzętach możesz tego nie odczuć. Rzecz normalna, nie masz się czym przejmować.

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    A co z faktem ciągłego bycia konsoli pod napięciem?

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum