1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaczem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chris von D, Wrzesień 15, 2011.

1. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mam pewien niepokojący mnie problem.
    Otóż mam strasznie głośny zasilacz. Okropnie burczy i terkocze. Rozebrałem go i wyczysciłem, choć wcale nie był jakoś specjalnie zasyfiony, lecz problem nie zniknął.
    Mało tego. Czasami mam tak, że nie chce mi się wyłączyć konsola. Czy to padem, czy to po wciśnieciu przycisku power na konsoli, zasilacz burczy, na konsoli miga diodka power, a konsola się nie wyłącza. Czasem trwa to z minutę i wszystko gaśnie, a czasem trwa to tyle, że pomaga jedynie wyciągnięcie kabla z sieci. Jaka może być tego przyczyna?

@Edit. Kurde, nie to podforum. Proszę o przeniesienie

Wczytywanie...

Poleć forum