1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaczem (?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ProXima, Maj 2, 2012.

1. ProXima

ProXima Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, posiadam Xbox 360 Arcade. Mam taki problem - kilkanaście dni temu po raz pierwszy wyskoczyło mi 3ROD, tylko, że świeciły obie diody dolne i prawa górna, ale prawa dolna świeciła DUŻO jaśniej niż dwie pozostałe. Na ekranie pojawiał się błąd E74, zrobiłem też diagnozę (przycisk SYNC + EJECT) i wyszło 1022 czyli niby problem z kablem AV. Problem jest taki, że dzisiaj próbowałem podłączyć wtyczkę od zasilacza do kontaktu i zawsze gdy wkładałem to przez 2 sekundy świeciła się pomarańczowa dioda na zasilaczu i szybko znikała, próbowałem tak kilkanaście razy robić i ciągle to samo, czasami nawet w ogóle się nie zaświecała dioda. Przy podłączaniu wtyczki do kontaktu słychać przez może sekunde jakieś "bzyczenie". Czy ten 3ROD może mieć związek z dzisiejszą sytuacją? Może to ogólnie nie jest problem samego xBoxa tylko zasilacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    e74 problem z układem hana lub luty gpu ,paskudny rrod co często bardzo wraca , nie ma nic wspólnego z zasilaczem

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jak pomaranczowa znika to pali sie jakikolwiek kolor, czy nic?

5. ProXima

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak pomarańczowa znika to żaden kolor się nie pali, tak jakby zasilacz się wyłączał więc xBoxa też nie da się włączyć.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli nie masz.knsoli i zasilacza, do kosza ikupic nowa, ta sie nie nadaje do niczego

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wyglada na to, ze zasilacz jest uszkodzony. Nawet jesli zalapales rrod'a to zasilacz i tak powinien swiecic na pomaranczowo jak jest w standby'u, a po wlanczeniu sprzetu na zielono. Jak jest uszkodzony to swieci na czerwono. Wiec, albo dioda sie przepalila, albo zasilacz jest juz naprawde mocno uszkodzony, skoro nawet czerwona lampka sie nie zapala.

8. ProXima

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz to jak podłączam do kontaktu to w ogóle nie chce się zaświecić choćby na sekundę dioda na zasilaczu, w ogóle konsola nie daje znaku życia. Jest nadzieja, że to nie tyle konsola padła co zasilacz?

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podlaczysz inny to sie dowiess

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum