1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zasilaniem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Tubylec24, Styczeń 30, 2009.

1. Tubylec24

Tubylec24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem Dominik. Aktualnie siedze w UK i żeby mi się nie nudziło kupiłem X360 z 60gb dyskiem. mam go nie cały tydzień i już lipa :( Pograłem 3 dni i Mam roblem z gniazdem zasilania chyba bo coś nie łączy. Jak kabel wpinam nie cyka że zaskoczył i luźno siedzi. No i brak zasilania.Jak przytrzymam wtyke to jest jak puszcze to niema. Niewiem czy to kabel czy gniazdo.W sobotke ide z reklamacją ale chciałem sie zapytać czy te typy tak mają czy ja coś zrąbałem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie spotkałem się jeszcze z takim problemem, więc tak na prawdę nie pomogę :]. Jak to nie problem to sprawdź jak będzie z innym gniazdkiem, a jak lipa to na gwarę.

4. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Może to być spowodowane tym że masz urwany zasilacz, bo jak on opada na dół to nie łączy a jak trzymasz na górze to łączy ja tak miałem z głośnikami to sobie druga przejściwke zrobiłem :D idź do sklepu i powiedz że masz popsuty zasilacz, bo raczej za prąd płacisz bo nie sądze żeby ci powoli zabierali :D

5. Tubylec24

Tubylec24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no z prądem jest wszystko okij :) Jutro sie przejde do sklepu i zobaczymy

6. S3Bols

S3Bols Guest

w UK tam wszystko mają pojeb. Najbradziej podobają mi się te 2 krany jeden od zimnej i jeden od ciepłej. To całkiem zacofane.

Jeszcze raz ktos zacznie o kranach , to przypomne wam pare zasad bo sie rozbrykaliscie ///Piri

Wczytywanie...

Poleć forum