1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zawartością drugiego dysku Forza Motorsport 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skatowany, Kwiecień 8, 2015.

1. skatowany

skatowany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mój problem polega na tym że przy instalacji paczki samochodów z 2-giej płyty FM4 paczka "Zestaw samochodów 2006-dziś" instaluje się elegancko po czym pojawia się informacja żeby wsadzić pierwszą płytę. Jednak gdy wkładam pierwszą płytę to nie mogę oczywiście korzystać z aut 2006-dziś. W menu gry ciągle mogę zainstalować tą paczkę(mimo że po wejściu na dysk wszystkie paczki są zainstalowane). Paczki 2001-2005 i 1950-2000 zainstalowały się(nie można ich zainstalować z menu gry), lecz mogę korzystać tylko z tej drugiej. Tak jakby gra nie wykrywała samochodów, które są doinstalowane. Ma ktoś pomysł co może być nie tak? Płyta nie ma ani jednej ryski. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zoltan1980

zoltan1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Pamięć podręczna dysku była czyszczona?
    2. Sprawdź czy na dysku doinstalowane pakiety nie mają przypadkiem ikonki z wykrzyknikiem (takiej jak nie do końca dociągnięta gra), jeśli tak, to je usuń
    3. Pewnie to nie pomoże, bo nie powinno być różnicy - ale próbowałeś instalować najpierw dysk 1? Ja mam zainstalowane wszystko, dysk 1 i dysk 2 - chodzi bezproblemowo...

Wczytywanie...

Poleć forum