1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zawartością dysku ze starego 360 na nowym 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Darth Jason, Październik 22, 2008.

1. Darth Jason

Darth Jason Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam taki problem miałem 360 z 2006r. wersje premium lecz niestety wyskoczyły RROD :'(, wiec kupiłem nowego Arcade z 2008r. a tu o dziwo nic na moim dysku nie działa. Profile są ale uszkodzone :-\ Więc odzyskałem profil przez live a tu się okazuje że żaden save nie działa :'( mimo że nie pisze na nich w pamięci uszkodzone czy coś, tylko mój Tag. Gry z sklepiku i dema natomiast działają jak działały.

Czy jest jakiś sposób aby odpalić zapisy gdyż nie widzi mi się ponowne przechodzenie 40 gier. :-\

Dzięki z góry za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum