1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zawieszającą się konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canarino, Luty 14, 2014.

1. canarino

canarino Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć. mam praktycznie nową konsole, kupiłem ją 4 miesiące temu. Dzisiaj grałem w Battlefield 3 i niestety gra zawiesiła mi się aż 4 razy przez co musiałem resetować konsole bo nawet nie pomogło wysunięcie dysku. raz zawiesiła mi się jak jechałem czołgiem i aż 3 razy w jednym miejscu przy strzelaniu do wrogów przez co za następnym razem postanowiłem strzelać z innego pomieszczenia i o dziwo już się konsola nie zawiesiła. Co może być tego powodem ? We wcześniejszych grach sytuacja zdarzyła się tylko 2 razy. Grając w Crysis 3 w tym samym miejscu pod koniec cut-scenki konsola zawiesiła się więc filmik przy kolejnym razie pominąłem i grałem znowu. Grając w Residenta Evil 6 i batmana arkham city konsola ani razu się nie zawiesiła. nie wiem co mam robić. prosze was o rady

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Może być uszkodzona płyta albo coś sie na niej zrobiło .według mnie możesz przeczyścić płyte to powinno pomóc

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    jesli grasz z hdd wyciagnij i zagraj z plyty.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

5. canarino

canarino Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ale ja mam gre zainstalowaną na dysku

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyjmij dysk pisalem. Problem ze wzrokiem? Podlacz pendrive zrob mu format i przenies tam profil. Gre wlaczysz z plyty jak sie nie zawiesi dysk wyglada na walniety. Mozna go do pc podłączyć i przeleciec hd tune

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum