1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z zawieszeniem się Xboxa!! Ratunku !!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lulek321, Czerwiec 27, 2010.

1. lulek321

lulek321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z xboxem i nie bardzo wiem co teraz :-( Chciałem pograć w World Cupa 2010 i po włożeniu płyty wyskoczył komunikat o aktualizacji. Wcisnąłem żeby aktualizował. W czasie tego procesu wyskoczył błąd płyty i znany tekst o szmatce, po czym xbox się zawiesił. Po resecie zawiesza się teraz za każdym razie na intrze kiedy to leci znaczek xboxa. Do ekranu zalogowania nie dochodzi. Ratunku !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Spróbuj odpiąć wszystkie jego elementy i włączyć go ponownie, jeżeli to nie pomoże wypnij dysk/kartę i włącz

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    nacisnac Y i prawy spust podczas startu konsoli, ta opcja przywraca ustawienia fabryczne, może pomoże......

Pozdro !

5. klaphson

klaphson Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubań
    AHC ma rację to zazwyczaj pomaga.

6. ReballingWorld

ReballingWorld Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    spróbuj wyczyścić pamięć aktualizacji, czyli - wyłącz konsolkę, trzymaj sync button ( mały biały na konsoli) i włącz konsolkę - sync trzymaj aż do pełnego włączenia konsolki, i spróbuj teraz updateować jeszcze raz - z płyty, lub ściągnij nowy dash board na pendrive. Powinno pomóc jeśli to co pisali koledzy przede mną nie dało rady.

7. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam to samo, ale podczas gry w zwykłą fife, szuka mi przeciwnika, wybieram skład itp. minie 5 sekund meczu i zwiecha, reset i znowu minie 5 sekund meczu i zwiecha.
    Chcę ktoś kupić fife ? ;)

8. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    jaką ? :D

Wczytywanie...

Poleć forum