Problem z

PandFlash

Świeżak
Świeżak
Mogę zaktualizować konsole do najnowszego dasha za pomocą life pena jeżeli planuje zakup ODBLOK NAPĘD DO XBOX360 SLIM LITE-ON DG-16D4S 9504 (2119345777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Wystarczy potem sflashowac napęd z moim kluczem który wyciągnąłem ze starego napedu ( ten sam co w linku ), który mi padł ? I nie podłączać konsoli do neta ? Mój obecny dash na płycie głównej jest z listopada podajże, czyli już po tym jak spi się blokowały przez aktualizacje. Więc nie wiem co robić czy zastosować się do pkt a) b ) czy c) ? Ja mam już dashboard 13599(Czerwiec) ale nowy napęd jest 9504 , czy dla nepedu 9504 mogę bez przeszkód zaktualizować dashboard do najnowszego, czy się nie da? Więc proszę o pomoc.

Fragment poradnika :


"a) Jeśli jeszcze NIE MAMY dashboardu 13146(Maj) który zmienia wszystkie napędy liteon w wersje 02510 to sprawa wygląda następująco:

Wchodzimy do katalogu ze wszystkimi iXteme 'Latest_iXtreme_and_Stock_Firmware_Pack' -> następnie folder 'Stock firmware ' -> folder 'LiteOn Phat -> folder 'LiteOn_PRE_13141' -> w tym folderze mamy orginalne fw dla wersji 74850, 83850, 83850v2, 93450. Jedyny problem z wyborem będą mieli posiadacze napędu 74850 gdyż do tego napędu mamy 4 rodzaje org fw. Oto jak rozpoznać który wybrać. Ładujemy nasz klucz napędu w JF i sprawdzamy tak jak na screenie poniżej:
http://i.imgur.com/RFhJM.jpg


b) Jeśli MAMY już dashboard 13146(Maj) to nasz LiteOn jest już napędem 02510. Dlatego teraz docelowym stock fw który będziemy chcieli wgrać będzie fw o nazwie 'orig-02510C-1c000.bin' który znajdziemy w następujący sposób 'Latest_iXtreme_and_Stock_Firmware_Pack' -> następnie folder 'Stock firmware ' -> folder 'LiteOn Phat -> folder 'LiteOn_POST_13141' -> 'orig-02510C-1c000.bin'

c) Jeśli MAMY już dashboard 13599(Czerwiec) to możemy pominąć krok wgrywania orginalnego fw i przystąpić odrazu do wgrywania LT+ 1.91"

Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy kupować ten napęd.

Cały poradnik z którego pozwoliłem sobie zacytować fragment:
http://xboxforum.pl/artykuly-f206/[tutorial]-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709.html
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
O ile mi wiadomo to każdy napęd ma swój klucz więc będziesz musiał wyciągać jeszcze raz. A co do slimowych napędów się nie wypowiem bo sam mam DG-16D2S.
 

Do góry Bottom