1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ,zamiana konsol

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez forel22, Luty 26, 2013.

1. forel22

forel22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Witam mam pytanie dotyczące nietypowej sytuacji .w tamtym tygodniu wystawiłem na tablicy pl ogłoszenie z zamiarem sprzedaży konsoli do gier xbox 360 ,odezwał się do mnie jeden pan z pytaniem o zamianę na konsole ps3 ,odpisałem mu ,że mogę sie zamienić, powiedział żebym mu tylko 30zł dopłacił różnicy bo jego konsola troszkę droższa ,zgodziłem się ,zaproponował że pierwszy wyśle do mnie swoją ps3 za pobraniem i że mam zapłacić za nią przy odbiorze 650 zł ,po czym ja mu wysłałem tak samo za pobraniem i że on ma też zapłacić przy odbiorze te 650 zł oczywiście uzgodniliśmy ,że paczki sprawdzamy przy listonoszu żeby nie było żądnych nieporozumień .ps3 przyszło do mnie po czym wysłałem mu xboxa 360 ,dziś do mnie napisał ,że mu się to troche nie opłaca i czy mógłbym mu 200 zl lub gry które były w zestawie odesłać ,ja mu odpisałem ,że nie bo już było wszystko ustalone a on dopiero teraz jak już ps3 jest u mnie a u niego xbox pisze takie farmazony , co ciekawe typ straszy mnie policją ,czy mam się tym przejmować czy olać typa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: problem ,zamiana konsol

Olej typa. Nie jest małym dzieckiem (no chyba ze jest) że zmienia zdanie. Wiedział na co się pisze. Pójdzie na policję i co powie? Że mu się odwidziało? Śmieszne...

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.

1 osoba to lubi.
  4. forel22

forel22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    ok dzięki za szybką odpowiedz, po rozmowie z nim tak właśnie mi się zdawało ,że jakiś małolat bo strasznie się podniecał , teraz będzie miał nauczkę żęby pomyśleć 2 razy zanim się na coś zdecyduje.

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    olej olej :D
    zgodził sie na wymiane i sie wymienił to o co mu teraz chodzi

Wczytywanie...

Poleć forum