1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze ściąganiem dem z xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koonri3, Wrzesień 19, 2010.

1. koonri3

koonri3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio postanowiłem zmienić system operacyjny na kompie z xp na Windows 7. Z xbox live lącze się za pomocą dzielenia łącza internetowego z laptopem. Po zmianie systemu moge normalnie grac w gry przez live, ale nie moge sciągać żadnych dem. Ściąganie zatrzymuje się na 1% i potem czasami konsola sie zawiesza. Wolne miejsce na dysku jest, wiec to nie to. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale jesteś pewien, że zawiesza się, a nie np. przechodzi w stan uśpienia? Ja mam od pewnego czasu tak, że po rozpoczęciu pobierania cały czas mam wyświetlone "1%". Dopiero gdy wyjdę do menu konsoli kliknę "pobierz ponownie" to wtedy widzę ile w rzeczywistości pobrało (np. wyskoczy zamiast 1 % to 53%). Ale za każdym razem gdy chcę sprawdzić tak muszę robić. Spróbuj trochę dłużej pościągać i sprawdzić tak samo czy ruszyło się z miejsca. Chyba, że konsola całkiem nie zawiesz tj. nie reaguje na klikanie przycisków itp.

4. koonri3

koonri3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety dalej nic. Wyskakuje mi komunikat po tym 1% że gra nie może zostać pobrana. Dziwne to bo wszystkie porty mam otwarte, firewall wyłączony. Nie wiem co może blokowac pobieranie.

Wczytywanie...

Poleć forum